Blog - Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti

TV Paketi Logo
İçeriğe git

İptv'de Güvenli Alışveriş Deneyimi İçin Yanınızdayız!

Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti
Yayınlayan içinde ÖDEME KOŞULLARI ·
İptv hizmet sağlayıcıları oldukça çok olması sebebi ile, beraberinde olumsuz durumlarıda getirmektedir. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekir ise;

1. Sizden ödeme aldıktan sonra hizmeti teslim etmemek.
2. Sizden ödeme aldıktan sonra hizmetiniz bir süre sonunda kapanması.
3. Sizden ödeme aldıktan sonra hizmetten memnun kalmamanız durumunda davranışları.
4. Ve saymakla bitmeyecek kadar farklı bir sürü olumsuz durumlar...

TV Paketi olarak ''Sizden ödeme aldıktan sonra'' diye kavram yok! Siz nasıl kendinizi güvende hissederseniz diye kavram olmakla birlikte, ödeme çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu sebeple ödeme yapmadan önce güvenle hizmet alacağınızı benimsemiş olursunuz.

Bunları Nasıl Yapıyoruz?

İnternetten Güvenli Alışveriş

BDDK Lisanslı Kuruluş Tarafından Ödeme alıyoruz. İsterseniz kredi kartınızla, isterseniz banka hesap kartınızla ödeme yapabiliyorsunuz.
Kişisel bilgileriniz veya kredi kartı numaranızı özel olarak şifrelenip korunmaktadır.
Ödeme yaptıktan sonra, yaptığınız ödeme BDDK Lisanslı kuruluş tarafından güvenli hesaba aktarılır. Ödemeniz siz ürünü/hizmeti aldığınızı onaylamadan satıcıya gönderilmez. Yani bize gönderilmez. Bu sebeple hizmeti aldıktan sonra onaylarsınız ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu

Kredi Kartsız Alışveriş

Kredi kartsız alışveriş sisteminde size vereceğimiz banka hesabına ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.
Bir diğer sistem olan kredi kartsız taksitli alışveriş sisteminde ise, siz yayınlarınızı izlerken ödemelerinizi 4'e varan taksit seçeneği ile satın alarak her ay bize ister kartla ister banka hesabına havale ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz.
Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş için daha fazla detay için bu yazımızı inceleyebilirsiniz!

Hizmetten Memnun Kalırsınız!

Hizmetimizden memnun kalırsınız. Çünkü, size hizmetimizin satışını yapmadan önce test etmenizi ve ederek almanızı istiyoruz. Bütün olumsuz durumlarınız konuşulur. Daha iyi izlemek için ince detaylar verilir. Biz yayınlarımıza güveniyoruz. Bu sebeple müşterimizin memnun kalması adına önce test etmesi bizim için önemli. Test yayınımız ile satın alınan yayın arasındaki tek fark süre kısatlamasıdır.
Siz yayın test yayını için olumsuz durum üretir iseniz biz nedeni konusunu araştırır ve sizin için çözüm üretiriz.
Örneğin bir müşteri 8 Mbps hız ile 4K yayın açamaz. Bu durum için bizim yapabileceğimiz bir işlem olmaz. Ama yayın izlemeleri için düşük çözünürlükte olan mobil, sd vb yayın formatları bulunmaktadır.

Siz yayınları izler iken olumsuz durumlarınızda, arka planda sizin ne kadar kaliteli bir şekilde sisteme bağlandığınızın testini yapabiliriz. Bu sorunu çözdüğümüzde zaten başka bir sorun kalmamaktadır. Herkesin ortak şikayeti genelde donma sorunudur.

Bazen bizden kaynaklı sorunlarda olabilmektedir. Cihaz arızaları vb gibi sorunlar oluşmakta ve bu durumlarda anlık müdalemiz olmaktadır. Sürecin uzun sürmesi durumunda sizleri anlık whatsapp üzerinden ya da sms ile bilgilendirme yapıyoruz.


Yorum yok


© 2019 tvpaketi.com. Tüm Hakları Saklıdır.
TV’de Taksitli Dönem —
Uzun süreli TV hizmeti alımlarınızda size ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi kartınız olmasa bile taksitli alabiliyorsunuz. 1 ile 4 ay arasında değişen taksit imkanı ile hemen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hızlı İletişim —

Tv Paketi-
Whatsapp - +44 750975 3556
[email protected]
İçeriğe dön