Blog - Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti

TV Paketi Logo
İçeriğe git

İPTV Legalmi - Yasalmı?

Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti
Yayınlayan içinde İPTV HAKKINDA ·
İPTV Legalmi - Yasalmı?

Tartışmaya açık bir konu olmakla birlikte bir çok şey söylenebilir. Söylemlere istinaden kısaca bahsetmek ve özetlemek istersek;

  • 24 ay taahhüt altında kalıp 2-3 ay paranızın karşılığını aldıktan sonra kalan 21-22 ay boyunca soyulmaktan daha uygun bir sistemdir.
  • Faturanız yatmadığında, kısa bir kesintiye istinaden ki bu kesinti sistem tarafından otomatik sağlanıp reel bir hizmetin olmaması durumunda bile 25.00 ₺ gibi kapama/açma adı altında para tahsilinden daha uygun bir sistemdir.
  • Siz hatalı fatura çıkartıp, üstüne üstlük bunu ödetip sonrasında size tekrar geri ödeme sağlanmasından daha uygun sistemdir.
  • 1 maç izlicem diye abonelik arayış içerisinde olup ya da ayda maç yayınları, film,dizi,belgesel vb yayınlar izlemek için ortalama 100.00 ₺ ödeme yapıp taahhüt altına girmekten daha uygun bir sistemdir.

Bunlardan bahsetmekle bitmicek olup, sizlerinde başına gelen ve bir çok örneği olan olaylar silsilesi...

Evet. İptv hepsinin yanında internet ortamından rahatça seyredilebilecek özgür bir sistemdir.

Sizlerinde yorumlarına açıktır...Yorum yok


© 2019 tvpaketi.com. Tüm Hakları Saklıdır.
TV’de Taksitli Dönem —
Uzun süreli TV hizmeti alımlarınızda size ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi kartınız olmasa bile taksitli alabiliyorsunuz. 1 ile 4 ay arasında değişen taksit imkanı ile hemen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hızlı İletişim —

Tv Paketi-
Whatsapp - +44 750975 3556
[email protected]
İçeriğe dön