Öner Kazan | Yüzlerce TV Kanalı | Tavsiye Et Bedava Kullan - Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti

TV Paketi Logo
İçeriğe git

ÖNER KAZAN

Çevrene Öner! Sende Kazan O da Kazansın!

OLDUKÇA BASİT


Öner Kazan ile bedava hizmet almak senin elinde!

Hizmetimizden memnun musunuz? Tekrar alım mı düşünüyorsunuz? O zaman yapmanız gereken oldukça basit. Yakın çevrene kullandığın hizmeti göstererek onlarında almasını sağlayabilirsin. Önerdiğin her arkadaşın bizden referans kodunuz ile hizmet aldığında sizde ve arkadaşınız da indirim kazanır. Bunun için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Adımları izleyerek hemen ÖNER KAZAN sistemimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Öner Kazandan Nasıl Faydalanabilirim?

1.Ürünümüzü Satın Alın!
İlk olarak ürünümüzü satın almalısınız. Herhangi bir paketten satın alarak önermeye başlayabilirsiniz.

2.Önerdiğim Kişiler Ne yapmalı?
Çevrenize önerdiğiniz ve satın almaya karar veren çevrenize, müşteri panelinizden referans kodunuzu vermeniz gerekmektedir. İşte her şey bu kadar...

NE KAZANIRIM

Sende Önerdiğin Arkadaşında Aşağıdaki İndirimleri Kazanırsınız!

Her Öner Kazandan 10%'a Varan Kazanç Sağlarsın!

  • 1 Günlük %1
  • 3 Aylık %2
  • 6 Aylık %5
  • 12 Aylık %10
Öner Kazan

Kazandığınız Yüzdelik İndirimleri Kullanın!


Müşteri panelinizde her önerdiğiniz müşteriden doğan yüzdelik indirimleri takip edebilirsiniz. Böylelikle kaç önerinizin olduğunu ve toplamda ne kadar yüzdelik indirim aldığınızı görebileceksiniz.

Almış olduğunuz indirimleri hizmetinizi uzatma esnasında kullanabilirsiniz. %100' lük bir indirimde bedava hizmet alırsınız. %100'den fazla bir indirim almışsanız kalan tutarı bir sonraki uzatmada kullanabilirsiniz. Böylelikle bedava hizmet kullanmanızın keyfini çıkarın.

Eğer çok fazla öneri sağlayabiliyorsanız, çevreniz çok geniş ise ücretsiz bayimiz olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bayilik hakkında bilgi almak için bayilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...

© 2019 tvpaketi.com. Tüm Hakları Saklıdır.
TV’de Taksitli Dönem —
Uzun süreli TV hizmeti alımlarınızda size ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi kartınız olmasa bile taksitli alabiliyorsunuz. 1 ile 4 ay arasında değişen taksit imkanı ile hemen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hızlı İletişim —

Tv Paketi-
Whatsapp - +44 750975 3556
[email protected]
İçeriğe dön