ÖNER KAZAN

Çevrene Öner! Sende Kazan O da Kazansın!

OLDUKÇA BASİT
Öner Kazan ile bedava hizmet almak senin elinde!
 
Hizmetimizden memnun musunuz? Tekrar alım mı düşünüyorsunuz? O zaman yapmanız gereken oldukça basit. Yakın çevrene kullandığın hizmeti göstererek onlarında almasını sağlayabilirsin. Önerdiğin referans olduğunuz her kişinin aldığı paket üzerinden %5 kredi hesabınıza yüklenir. Bu kredileri uzatma işlemi sağlarken hemen kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Adımları izleyerek hemen ÖNER KAZAN sistemimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Öner Kazandan Nasıl Faydalanabilirim?
1.Ürünümüzü Satın Alın!
İlk olarak ürünümüzü satın almalısınız. Herhangi bir paketten satın alarak önermeye başlayabilirsiniz.
 
2.Önerdiğim Kişiler Ne yapmalı?
Çevrenize önerdiğiniz ve satın almaya karar veren çevreniz, bizimle iletişime geçerken sizin adınızı ya da telefon numaranızı vermesi yeterlidir. İşte her şey bu kadar…

NE KAZANIRIM

Sende Önerdiğin Arkadaşında Aşağıdaki İndirimleri Kazanırsınız!

Her Öner Kazandan 5% Kazanç Sağlarsın!

  • Örneğin 200₺ paket satın aldı. bu paketin %5 i sana kredi olarak eklenir.
Oner-Kazan

Kazandığınız Kredileri Kullanın!

 
Müşteri panelinizde her önerdiğiniz müşteriden doğan kredileri takip edebilirsiniz. Böylelikle toplamda ne kadar kredi aldığınızı görebileceksiniz.
Almış olduğunuz kredileri, hizmetinizi uzatma esnasında kullanabilirsiniz. Kredinizin yetmediği alanda aradaki farkı ödeyerek hizmet almaya devam edebilirsiniz.
Eğer çok fazla öneri sağlayabiliyorsanız, çevreniz çok geniş ise ücretsiz bayimiz olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bayilik hakkında bilgi almak için bayilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…
Yukarı