Satın Al | Aylık Yıllık Paketler | Taksitle Alım İmkanı - Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti

TV Paketi Logo
İçeriğe git

PAKETLERİMİZ

Kendiniz için uygun paketi satın alabilirsiniz.

SATIN ALMADAN ÖNCE ÖNEMLİ UYARI!

Günümüzde İPTV popüler bir hizmet olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu sebeple bu sistemi fırsat bilen bir çok kişi ve kişiler, bu yolda satış sonrası link teslim etmeme gibi dolandırma yöntemleri mevcuttur. Bunun dışında size satılan linki bir başkasına satma gibi, bundan doğan durumlar olarak yayınlarda açılmama, donma, linkin iptal olması vb bir çok sorunlar ortaya çıkmaktadır.


2 ve 3 kullanıcılı link satışları!

En önemli unsur bir linkin çoklu kullanımına yönelik satış şeklidir. 2 kullanıcılı, 3 kullanıcılı gibi bir çok seçenekle satışlar yapan firmalar vardır. Kesinlikle çoklu kullanıcılı satışımız yoktur ve bu sistemsel olarak mümkün değildir. Sizlerde satın alırken bu gibi vaadlere itibar etmeyiniz. Yine altını çizerek söylüyoruz. Tek link tek kullanımdır. Tek link çoklu kullanılamaz.

Taahhüt Yok!-----7/24 UHD & HD & SD Yayınlar-----Tüm Cihazlar ile Uyumlu-----Güncel Dizi,Film Vod Arşiv-----50 Gbit Sunucular-----7/24 Whatsapp Desteği


SIK SORULAN SORULAR

Burada olmayan soruların dışında sorularınız var ise bize yazabilirsiniz...

1.Android Cihazlarda İzleyebilir miyim?
Android Tablet, Telefon ve Set-Box cihazlarınızdan izleyebilirsiniz.

2.iOS ve Apple Cihazlarda İzleyebilir miyim?
IOS ve Apple cihazlardan izleyebilirsiniz.

3.İnternet Bağlantı Hızım Ne Kadar Olmalıdır?
SD ve mobil yayınlar için en az 5 Mbps internetinizin olması gerekmektedir. 5 Mbps altında hız olduğu zaman bağlantıda problemler yaşayabilirsiniz.
Daha üst çözünürlükte(720p,1080p,4K vb.) yayınlar için yüksek hız gerekmektedir.

4.Aynı Anda Farklı Cihazlarda İzleyebilir miyim?
Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır. Bunun ısrarla yapılması durumunda linkiniz bloke olur.

5.Yayınlarda Kesilme ya da Donma Problemi Oluyor mu?
Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız.

6.Nasıl Satın alabilirim?
Banka hesabına havale/eft şeklinde yada banka kart ile anlaşmalı e-ticaret sitesi üzerinden size vereceğimiz link ile satın alma yapabilirsiniz.

7.Taksitli IPTV Satışınız Var mı?
Anlaşmalı e-ticaret sitesi üzerinden taksitli İPTV Satın Alabilirsiniz (Sadece Türkiye'de yaşayan müşteriler yararlanabilir.) 3, 6 ve 12 aylık paketleri kredi kartsız 2 ile 4 taksitle de alabilirsiniz.

8.Güncel Listemi Nasıl Alabilirim?
Sizlere verilmiş olan M3u URL adreslerine tıklarsanız güncel listeniz otomatik olarak iner. M3u URL adresiniz çalışmıyorsa bizimle iletişime geçiniz.

9.Ücret İadesi Var mı?
Para iadesi yapılmaktadır.
Aşağıdaki nedenlerden kaynaklı iade yapılmaz...
Tarafınıza ait herhangi bir alt yapı sorununuz varsa.
İnternet hızınız düşük iken yüksek çözünürlüklü yayın seyretmeye çalışırken donma sorunları.
Yayın hırsızlığı, sunucuya atıp stream yapma, site yayını gibi durum olursa. Aynı anda linkiniz ile bağlanıp yaşanan donma sorunlar ve kullanım koşullarının ihlalinden doğan sorunlar gibi durumlarda iade hiçbir koşulda gerçekleşmeyecektir.
İade süresi 7 gündür. Aşılması durumunda iade gerçekleşmez. Bu durumlarla karşı karşıya kalmamak adına lütfen test edip yayınlarımızı satın alınız.

© 2019 tvpaketi.com. Tüm Hakları Saklıdır.
TV’de Taksitli Dönem —
Uzun süreli TV hizmeti alımlarınızda size ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi kartınız olmasa bile taksitli alabiliyorsunuz. 1 ile 4 ay arasında değişen taksit imkanı ile hemen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hızlı İletişim —

Tv Paketi-
Whatsapp - +44 750975 3556
[email protected]
İçeriğe dön