SATIS ORTAKLIGI

Ömür Boyu Ücretsiz İptv Kullanım İmkanı

ÖMÜR BOYU KAZANMAK OLDUKÇA BASİT
Satış Ortaklığı ile ömür boyu ücretsiz yayın almak senin elinde!
 
Hizmetimizden memnun musunuz? Tekrar almayı mı düşünüyorsunuz? O zaman yapmanız gereken oldukça basit. Yakın çevrene kullandığın hizmeti göstererek onlarında almasını sağlayabilirsiniz. Önerdiğiniz her kişinin aldığı paket karşılığında  komisyon kazanırsınız. Bunun için yapmanız gereken adımlar oldukça basittir. Hemen müşteri panelinizden çevrenize referans bağlantı linkinizi verip üye olmasını isteyin.
Öner Kazandan Nasıl Faydalanabilirim?
1.Ürünümüzü Satın Alın!
İlk olarak ürünümüzü satın almalısınız. Herhangi bir paketten satın alarak satış ortağı olabilirsiniz.
 
2.Önerdiğim Kişiler Ne Yapmalı?
Önerdiğiniz ve satın almaya karar veren çevrenize, müşteri panelinizden referans bağlantı linkinizi verip üye olmalarını isteyin. Üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olan müşteriniz sonrasında bize yazıp ürün satın alabilir. Böylelikle önerdiğiniz kişinin her satın alımından ömür boyu komisyon kazanacaksınız.

NE KAZANIRIM

Her Getirdiğin Kişiden Ömür Boyu %5 Komisyon Kazanırsın!

  • Örneğin önerdiğiniz kişi referans linkinden üye olup paket satın aldı. Önerdiğin kişi her yeni paket alımından ya da her paketini yenilemede ömür boyu %5 komisyon almaya devam edersiniz.

Örnek Hesaplama

20 Kişiye öneri sağladınız. 20 kişi 200₺ den yıllık paket aldılar.

Her 1 kişiden 10₺ komisyon kazanırsınız. Toplamda 20*10=200₺ komisyon kazanırsınız. Üstelik bu müşterileriniz her yeni paket ve uzatma işlem sağladıklarında ömür boyu kazanmaya devam edersiniz. Bu kazançlarınızla sürekli bedava yayın kullanabilirsiniz.

Oner-Kazan

Kazandığınız Komisyonları Takip Edin!

 
Müşteri panelinizden, referans linkinizle her üye olan kişiden doğan kazançlarınızı satış ortaklığı sekmesinden takip edebilirsiniz.
Eğer çok fazla öneri sağlayabiliyorsanız, çevreniz çok geniş ise ücretsiz bayimiz olarak daha fazla kazanabilirsiniz. Bayilik hakkında bilgi almak için bayilik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…
Yukarı