Satış Şartları | Koşulları | TV Paketi - Kredi Kartsız Taksitle TV Hizmeti

TV Paketi Logo
İçeriğe git

Şatış Şartları ve Koşulları

Şatış Şartları ve Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

1.Size ait linki, kullanıcı adı ve şifreyi kimseyle paylaşmayın.
2.Yayınları izlerken aynı anda farklı alandan izleme yapmayın. Bu işlem yayınlarınızın donmasına ve linkinizin bloke olmasına sebep olur.Bloke olan link bir daha geri verilemez.
3.Size ait özel linkinizi sosyal medya, spor yayınları siteleri ya da uygulamaları vb alanlarda, yayın izlenmesi ya da çoklu kullanım sağlanacak yayın izleme gibi durumlar olan alanlarda paylaşım yapmak ya da kullanmak yasaktır.
4.Yayınları izlerken internet hızınıza ve donanımınıza uygun çözünürlükte kanal açarak izleme sağlayınız.
5.Smart tv ya da iptv uyumlu uydu alıcılarından seyrederken, kesinlikle kablolu bağlantı ile izlemenizi tavsiye ederiz. Wifi ile izlemelerde donma yaşanabilir.
6.Size özel kullanıcı panelinizden kullanıcı adı, şifre ve m3u linkinize her zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca panelinizden kampanyalara, referans bilgilerinize, size özel kampanya teklifine ve daha fazlasına erişebilirsiniz. İlk girişte panel şifrenizi hemen değiştirmeyi unutmayınız.  MÜŞTERİ PANELİ GİRİŞ

TAKSİTLİ ALIM KOŞULLARI

Değerli Müşterimiz;

Kartsız taksitli alışveriş imkanında, alım tarihi itibari ile bir ay sonra ödeme yaparak işlemleriniz devam eder.
Ödeme tarihinde ödeme yapılmaması durumunda 3 gün ek süreniz vardır.
Bu sürede de yapılmaması halinde TV hizmetiniz iptal edilir ve geri iade sağlanmaz! Tekrar almak isterseniz sıfırdan alım koşulları geçerlidir…
''Satış Şartlarını ve Koşulları'' kabul ederek, ONAYLAMIŞ OLURSUNUZ!

BİLGİLENDİRME

Değerli İPTV hizmeti kullanıcımız. Size derbi zamanları ya da yayınlar ile ilgili anlık bilgi, bakım, sorun ve vb bilgilendirmeler gönderebilmemiz için rehberinize Whatsapp hattımız olan 0850 840 35 56 numaramızı kaydetmenizi ayrıca rica ederiz.
Bu işlemi yapmamanız durumunda bizden anlık bilgilendirme alamayabilir ve önemli bilgilendirmelerde oluşabilecek sorunlardan kullanıcı olarak sorumlu olursunuz.


© 2019 tvpaketi.com. Tüm Hakları Saklıdır.
TV’de Taksitli Dönem —
Uzun süreli TV hizmeti alımlarınızda size ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Kredi kartınız olmasa bile taksitli alabiliyorsunuz. 1 ile 4 ay arasında değişen taksit imkanı ile hemen hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hızlı İletişim —

Tv Paketi-
Whatsapp - +44 750975 3556
[email protected]
İçeriğe dön